Aplikacja Netflix nie działa –jak rozwiązać problem?

Netflix to dla wielu osób źródło relaksu i odprężenia. Aplikacja cieszy się ogromną popularnością wśród kinomaniaków. Niestety bywa ona zawodna – właśnie dlatego warto dowiedzieć się, jak sprawnie wyeliminować powstałe nieprawidłowości. Wbrew pozorom nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności! Najważniejsze jest to, aby zwrócić uwagę na kod błędu, który wyświetla się na ekranie. Kolejnym krokiem jest jego odszyfrowanie w dziale pomocy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z chwilową usterką, która szybko zostanie usunięta.

Restart ustawień aplikacji

Aplikacja Netflix nie działa? Nie podejmuj pochopnej decyzji o restarcie telewizora. Pierwszym krokiem jest restart ustawień aplikacji. W tym celu należy się z niej wylogować, a następnie kliknąć w “Zresetuj” lub “Dezaktywuj”. W przypadku trudności z odnalezieniem odpowiedniego przycisku można zastosować kombinację przycisków na pilocie (góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewa, prawo, góra, góra, góra, góra).

Aktualizacja aplikacji

Jeśli aplikacja Netflix nie działa, to warto sprawdzić, czy jest ona zaktualizowana. Należy mieć świadomość, że aktualizacje nanoszą ważne poprawki, dzięki którym oprogramowanie działa o wiele lepiej. Być może automatyczna instalacja została wstrzymana lub wyłączona, więc warto zajrzeć do wirtualnego sklepu.

Ponowna instalacja aplikacji

Okazuje się, że skutecznym rozwiązaniem problemu bywa ponowna instalacja aplikacji Netflix. Proces ten nie zajmuje zbyt dużej ilości czasu, więc warto wypróbować opisywany krok.

About the Author: Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *