Stół rozkładany na zamówienie – czy cena musi być wygórowana?

Ostatnio możemy zaobserwować rozmaite trendy związane z rękodziełem czy naturalnymi kosmetykami wytwarzanymi w domowym zaciszu. Ubrania, dekoracje czy biżuteria, które są ręcznie robione i niekiedy także wykonywane na indywidualne zamówienie, bardzo dobrze się sprzedają. Personalizowane meble także są aktualnie w modzie. Mimo ogólnej dostępności masowo produkowanych dóbr, wciąż ceni się kunszt rzemieślnika. Wydawać by się jednak mogło, że za tego typu unikalne wyroby, będziemy musieli zapłacić bardzo duże sumy pieniędzy. Jak wygląda sytuacja z ceną, jeśli chcemy kupić stół rozkładany na zamówienie? Podpowiadamy, co zrobić, aby nie przepłacić.

Stół rozkładany na zamówienie – jaka jest jego cena?

Jeśli chodzi o cenę stołu rozkładanego na zamówienie, trudno podać przedział dla całej grupy podobnych mebli. Każda stolarnia wycenia się inaczej. Interesować nas powinno przede wszystkim to, co oferuje nam rzemieślnik oraz czy jest to dla nas na tyle wartościowe, aby zapłacić żądaną kwotę. Jeśli produkt ma być personalizowany i perfekcyjnie skrojony pod nasze potrzeby, zdecydowanie warto dopłacić. Należy jednak brać pod uwagę, że cena takiego mebla może sięgać od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Jeżeli mamy pewność, że sięgamy po wyrób z górnej półki, który nie tylko zaspokoi nasze potrzeby, ale również będzie nam odpowiadał wizualnie, zainwestujmy w niego. Zapytajmy jednak najpierw o materiały wykorzystane w produkcji, aby potwierdzić trwałość stołu. Jeśli podejrzewamy, że za 2 czy 3 lata i tak będzie trzeba go wymienić, wstrzymajmy się od zakupu.

Stół rozkładany na zamówienie – cena a jakość

Stół rozkładany na zamówienie to mebel, którego cena niemal zawsze uzależniona będzie od jakości. Uczciwa firma produkująca tego typu elementy wyposażenia, uwzględni w cenniku przede wszystkim usługi takie jak kompleksowe wykończenie, personalizację projektu czy dokładność do 1cm, gdy podajemy żądane wymiary. Tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/rozkladane/ można sprawdzić, jak zmienia się cena, w miarę jak modyfikujemy wybrany model. Można wówczas zauważyć, że kwota zmienia się wraz z rozmiarem blatu czy zmianą gatunku drewna.

You May Also Like

About the Author: Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *