Wybieramy fotel biurowy: Herman Miller Mirra 2

Od foteli biurowych oczekuje się znacznie więcej niż od tradycyjnych krzeseł. Nic w tym dziwnego – w końcu praca biurowa wymaga wielogodzinnego siedzenia praktycznie w tej samej pozycji. W takich warunkach to siedzisko przyjmuje rolę stabilizatora kręgosłupa. Z tego powodu osoby poszukujące wyposażenia biurowego mogą być bardziej sceptyczne i więcej wymagać od poszczególnych produktów. Zobaczmy, czy ich wysokim wymaganiom sprosta Herman Miller Mirra 2.

Herman Miller Mirra 2 – co musisz wiedzieć o tym siedzisku?

Herman Miller to wiodący producent wyposażenia biurowego. Działa od lat, a jego projekty znajdziemy w największych korporacjach. Fotele Herman Miller doceniają przedsiębiorcy z wielu branż. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się ostatnio Mirra 2. Jak możemy się dowiedzieć, siedzisko powstało z myślą o zmieniającej się specyfice pracy biurowej. Coraz częściej wymaga się od nas aktywności i przechodzenia z rytmu pracy indywidualnej do zespołowej. Herman Miller Mirra 2 jest w stanie temu sprostać. Precyzyjny mechanizm dostosowania krzesła i możliwość personalizacji to największe atuty fotela. Mirra 2 pozwala ciału swobodnie się poruszać, a przy tym zapewnia ciągłe wsparcie plecom.

Herman Miller Mirra 2 w środowisku biurowym

Specjalna konstrukcja osi krzesła pozwala na swobodne obracanie torsu i rozciąganie się. Mechanizm pochylania umożliwia płynne przejście z pozycji wyprostowanej do zrelaksowanej. Dzięki temu pobudza użytkownika do ruchu, wspierając układ krążenia. Do wyboru są dwie wersje oparcia. Możesz przyjrzeć im się na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-mirra-2-chair/. Jedna z opcji oparcia nie posiada elementów tekstylnych, dzięki czemu sprzyja utrzymaniu czystości. Możliwość wyboru jednej z dwóch wersji pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie Herman Miller Mirra 2 do różnych potrzeb i form pracy. Producent zadbał, by użytkownik był usatysfakcjonowany z fotela i mógł pracować na nim w komfortowych warunkach nawet przez wiele godzin. To sprawia, że Herman Miller Mirra 2 jest zdecydowanie wart naszej uwagi.

You May Also Like

About the Author: Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *